Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'adwokat':

Sortuj po:

 • Radca prawny Gniezno »

  Obsługa osób fizycznych, dużych i niewielkich jednostek gospodarczych to cele jakie sobie stawia Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań. Pomoc w procesach upadłościowych i partycypacja w postępowaniu egzekucyjnym to tylko nieznaczny wycinek oferty. Sed-Lex Adwokat Wągrowiec oferuje profesjonalne rozwiązywanie sporów prawnych. Usługobiorcy zabiegający o uzyskanie odszkodowania mają zagwarantowane wartościowe wsparcie doradcze. Sed-Lex Adwokat Września pomaga prowadzić negocjacje i reprezentuje usługobiorców przed urzędami. Jeżeli trwa spór o nieruchomość, za sprawą kancelarii Adwokat Gniezno Sed-Lex zyskamy całkowitą świadomość swoich praw. Radca prawny Wągrowiec obejmujący zakresem usług, prezentuje różnorodne rozwiązania prawne a także udziela porad w ramach doradztwa strategicznego. Jeżeli toczy się windykacja Poznań ma zapewnionych wybitnie doświadczonych prawników. Adwokat Września, radca prawny Gniezno to hasła utożsamiane z kancelarią Sed-Lex. Dla biur adwokackich w Poznaniu Sed-Lex to prawdziwa konkurencja.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Pawła Narożnego posiada w swojej ofercie bardzo szeroki zakres obsługi prawnej zwracając się ze swoją ofertą zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz usługi prawne w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Paweł Narożny to prawnik z powołania posiadający wyróżniające go cechy takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji. Cechy te dają solidne podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa. Zapraszamy do odwiedzenia witryny kancelarii.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  We właściwej obsłudze prawnej tak samo klientów prywatnych jak i firm, najistotniejsze jest przeważnie właściwe reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i profesjonalne podejście do sprawy. Skuteczny adwokat musi posiadać umiejętności, które mu pozwalają na właściwe przedstawianie swoich klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszystkie spotkane zawiłości umiał rozwikłać od raz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę właśnie regułę, by dla każdej sprawy cywilne znaleźć tyle uwagi by móc jak najlepiej powalczyć dobro i interes swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Masz problem życiowy i potrzebny Ci adwokat do jego rozwiązania. Najlepszym wyjściem będzie wizyta w Kancelarii Adwokackiej Justyny Miechowskiej w Krakowie położonej przy Al. Z. Krasińskiego 1/22. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka adwokata Justyny Miechowskiej jest położona w Krakowie nieopodal Wawelu. Oferuje bardzo wysokiej jakości usługi prawnej. Nad sprawami klientów pracują bardzo doświadczeni prawnicy specjalizujący się w wielu dziedzinach prawa. Przygotowujemy pozwy, wnioski, opinie prawne i apelacje.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Anna Janicka-rozwody i odszkodowania »

  Kancelaria prawna Łódź zaprasza do korzystania z wszechstronnych usług prawniczych oferowanych przez adwokat Anne Janicką. Pani Adwokat posiada ofertę obsługi prawnej zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Pani adwokat jest absolwentką UŁ, wydział: Prawo i Administracja. Specjalizowała się w zakresie odzyskiwania odszkodowań za błędy lekarskie. Dlatego tez warto zaufać adwokat Annie Jani9ckiej szczególnie jeśli mamy sprawę z tytułu odszkodowania za błędy lekarskie. Jej kancelaria odszkodowawcza (Łódź) działa codziennie w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 270, piętro 15, pokój 13. Dogodna lokalizacja w centrum Łodzi pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do kancelarii prawnej, która służy ludziom już od 2007r. I jest jednocześnie miejscem spotkań w sprawie mediacji i negocjacji między stronami sporu. Kancelaria prawna w mieście Łódź to również miejsce dla tych osób, które szukają przedstawiciela w sprawie rozwodowej. Adwokat traktuje rozwody (Łódź) priorytetowo i profesjonalnie reprezentuje interesy strony przed obliczem sądu. Aby skontaktować się z Adwokat Anną Janicką z Łodzi w sprawie rozwodu (Łódź), wystarczy odwiedzić stronę domową – „adwokat rozwody łódź” - gdzie znajdują się odpowiednie telefony i adresy mailowe, jak również interaktywny formularz e-porada prawna. Jeśli zatem obszar naszych poszukiwań w kwestii reprezentacji prawnej obejmuje takie zagadnienia jak: - kancelaria prawna łódź lub - adwokat rozwody łódź warto zwrócić się do Adwokat Anny Janickiej i jej kancelarii odszkodowawczej w Łodzi.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego adwokata. Nasz profesjonalny zespół współtworzą prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens wyznajemy zasadę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może trudnić się wszystkimi gałęziami prawa, zatem zatrudniamy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda następna sprawa z gałęzi prawa jest dla nas bezcennym dośwadczeniem, które pozyskujemy w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie. Szanujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy wszystko, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to zazwyczaj szczególnie delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »