Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architektura':

Sortuj po:

 • Zakładanie ogrodów Wrocław »

  PLUSGARDEN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi z zakresu architektury krajobrazu. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest przygotowywanie projektów oraz adaptacja zieleni zarówno dla kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych. W naszych projektach kierujemy się prawem zrównoważonego rozwoju, przez co projektowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym fragmentem krajobrazu, nie zatracając szczególnego charakteru odpowiadającego oczekiwaniom naszych kontrahentów. Polecamy odwiedzenie naszej strony www, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacjioraz wyszczególniliśmy oferowane przez nas usługi. Naszą propozycję kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic, jako że właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma oferująca kompleksowe projektowanie wnętrz »

  Wdrożenia biura ARTA Design Projektanci Wnętrz Poznań znamionuje wyjątkowo artystyczne, stuprocentowo spersonalizowane podejście do każdej aranżacji. Nasi mocodawcy to równolegle wszelakiej wielkości przedsiębiorstwa, jak i odbiorcy indywidualni, dla potrzeb których zrealizowaliśmy multum artystycznych rozwiązań w dziedzinie ponadstandardowe aranżacje wnętrz, Poznań to główny teren firmowej operatywności. Pośród wdrożonych programów, którymi mogą się znamionować pracujący w pracowni ARTA Design architekci wnętrz Poznań czy okolica są wizualizacje nowoczesne, konwencjonalne oraz nietypowe. Firmowa witryna sieciowa atelier obejmuje w sobie galerię foto dotychczasowo skończonych realizacji. Jedyność naszej firmowej fachowej gamy wykonawczej bazuje na unikalnym, nieprzeciętnie zaangażowanym podejściu do powierzonego grupie ARTA Design Architekt Wnętrz Poznań planu przestrzeni prywatnej, publicznej oraz biznesowej. ARTA Design –nietuzinkowa Aranżacja Wnętrz Poznań, nakłaniamy do podjęcia kontaktu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Funkcjonalne wnętrza Łódź »

  Projekty kuchni w mieście Łódź to dziedzina wymagająca połączenia wiedzy z wielu branż. W przypadku projektowania kuchni nie wystarczy dobór kolorów, wybór ładnych paneli lub kafli, czy też samo pomalowanie ścian. To precyzyjnie zaprojektowane wnętrze, optymalnie wyznaczone punkty elektryczne, prawidłowo wykonane punkty wodne i funkcjonalnie rozmieszczone sprzęty, które będą służyły do przygotowywania posiłków, zmywania, a czasami także do innych czynności. Projekty kuchni to zadanie przy którym trzeba być odrobinę elektrykiem, hydraulikiem, budowlańcem i architektem. Jak już mamy pięknie zaprojektowaną kuchnię to warto przejść do dalszego projektowania wnętrz. Łódź daje dużo możliwości na polu projektowania wnętrz, zarówno w sytuacji, gdy są to zabytkowe przestronne loftyt, jak i nowoczesne podmiejskie budownictwo. Ciekawe wyzwania w Łodzi to kamienice miejskie, które nawiązują do lat secesyjnej świetności i stawiają przed projektantem wnętrz prawdziwe pole do popisu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowania o na polu projektowania wnętrz w Łodzi dokonali projektanci studia M&N, to wystarczy odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z bogatym i ciekawym portfolio projektantów wnętrz. Na stronie znajdują się również dane kontaktowe oraz informacje w jaki sposób projektanci wykonują swoją pracę i czym jest dla nich projektowanie kuchni i projektowanie wnętrz w nietuzinkowym mieście jakim jest Łódź.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble miejskie »

  Szczególnie wiaty autobusowe są jakże ważną, przyjemną częścią krajobrazu. No wiadomo: ciężko nie doceniać wiaty, gdy po prostu pada mega deszcz. Doskonale, że w ostatnim czasie samorządy miejskie albo gminne inwestują coraz większe pieniądze w wiaty przystankowe oraz całą resztę, ponieważ to sprawia, że nasze funkcjonowanie będzie choćby nieco lepsze. Zresztą nie chodzi wyłącznie o zadowolenie, ochronę przed opadami. Wiaty powodują również to, iż najzwyczajniej w świecie miasta w naszym kraju, małe miasteczka, wsie, niejako są atrakcyjniejsze. W jakim miejscu trafić wszyscy zainteresowani mogą na tę firmę, która produkuje choćby wiaty stadionowe? Cóż, fakty są takie, że czymś piekielnie wskazanym jest to by szukać właśnie producentów wiat za pośrednictwem zwykłej wyszukiwarki internetowej. I powodzenia w poszukiwaniu producenta wiat!

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »