Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

 • Usługi księgowe Oleśnica »

  Działalność naszej firmy została zapoczątkowana w 2005 r.. Rozpoczynaliśmy jako podmiot gospodarczy specjalizujący się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym, natomiast od zeszłego roku działamy jako spółka prawa handlowego. Teraz jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur księgowych w powiecie oleśnickim. Nasze starania zostały uznane przez innych. W 2010 roku zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w renomowanym Stowarzyszeniu Business Centre Club. Współpraca z biurem Meritum da Państwu jakość na najwyższym poziomie oraz oszczędność czasu.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe »

  Masz dość samodzielnego prowadzenia księgowości? Mimo że korzystasz z gotowego oprogramowania i tak zajmuje Ci to dużo czasu? Przekonaj się, ile jesteś w stanie zyskać, zdając się na profesjonalne biuro księgowe. Dzięki takim usługom już nie będziesz poświęcał czasu na ewidencjonowanie przychodów i kosztów. Wówczas zakończy się na tym, że wszystkie dokumenty dostarczysz księgowym, a one zajmą się wszystkimi kwestiami. Istotne jest jednak, aby w biurach księgowych znalazły zatrudnienie tylko i wyłącznie odpowiednio wyuczone osoby. Profesjonalne biura księgowe w swojej ofercie posiadają m. in. : ewidencjonowanie dokumentacji, przygotowywanie i przesyłanie rozliczeń do fiskusa oraz ZUS-u. Ponadto księgowe reprezentują klientów w razie kontroli z ZUS i US. A co zdobędziesz, decydując się na biuro księgowe? Głównie możesz zaoszczędzić sporo czasu i ograniczasz koszty. Poza tym plusem jest bezproblemowy odbiór dokumentów oraz wysyłanie. Warto zdecydować się na profesjonalne biura księgowe, żeby zyskać zapewnienie wysokiej jakości realizowanych usług. Zdecyduj się więc tylko na długoletnie doświadczenie, odpowiedzialność i rzetelność. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie porady podatkowe online »

  Kodeks podatkowe obowiązujące w naszym kraju i do którego każdy z nas powinien się stosować, jest skomplikowane i skomplikowane. Przedsiębiorstwo PROXIMA z siedzibą w Nowym Sączu od bardzo dawna zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z podatkami. Nasze usługi przeznaczone są dla klientów indywidualnych, jak i również klientów biznesowych. Prowadzone przez nas doradztwo podatkowe pomoże każdemu zgodnie z obowiązującym prawem, lecz jak najkorzystniej dla naszego Klienta, zrealizować wszystkie obowiązki podatkowe. Wykonywane przez naszych doświadczonych a oprócz tego wykwalifikowanych pracowników porady podatkowe ani chybi znakomicie spełnią Państwa oczekiwania. Dzięki świadczeniu przez naszą firmę kompleksowych usług z zakresu prawa podatkowego, gwarantujemy zadowolenie każdego naszego Klienta z wybrania naszej firmy.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe AiKS »

  Biuro rachunkowe AiKS oferuje fachowe usługi księgowe oraz płacowo-kadrowe. Wykwalifikowana kadra pracowników pomaga różnorodnym klientom, m. in. jednoosobowym działalnościom gospodarczym, małym i średnim przedsiębiorstwom, jak również stowarzyszeniom, fundacjom, spółdzielniom. Biuro posiada dwa oddziały: Piaseczno i Zalesie Górne. Każdy z klientów naszej firmy kontaktuje się z jedną, dedykowaną do jego obsługi osobą. Biuro rachunkowe AiKS dba o indywidualne podejście do klienta i pełne zaangażowanie w jego problemy księgowe. Każdy klient może liczyć na pełną dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Wiele zagadnień podnoszonych przez klientów wykracza poza zakres działania biura rachunkowego. Dlatego AiKS współpracuje z renomowanymi kancelariami prawnymi i biegłymi rewidentami, dzięki którym żaden problem klientów nie pozostaje bez odpowiedzi. Kadrę naszego biura tworzą specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat księgowości, a także prawa pracy czy przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Ze względu na lokalizację zapraszamy do współpracy w szczególności przedsiębiorców z dwóch miast: Zalesie Górne i Piaseczno. Fachowe biuro rachunkowe kieruje usługi także do osób planujących dopiero uruchomienie działalności – pomożemy w założeniu firmy i doradzimy we wszystkich istotnych sprawach. Biuro księgowe z miasta Piaseczno przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Umożliwiamy umówienie wizyty poza godzinami otwarcia biura.

  Data dodania: 08 10 2021 · szczegóły wpisu »