Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'bramy':

Sortuj po:

 • Żaluzje Poznań »

  Proponujemy Państwu doskonałe rolety,roletki, rolety zewnętrzne, żaluzje.Rolety to doskonałe rozwiązanie na przystrojenie waszego okna. Nasze rolety,żaluzje doskonale będą zdobiły okna nie tylko w domach ale także w biurach lub hotelach. Rolety to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, nowoczesność. Rolety w obecnych czasach coraz bardziej wypierają rynek firan. Są bardzo łatwe w montażu, jak również bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie odpowiedniego koloru do wnętrza. Skontaktuj się z nami pomożemy ci odpowiednio dobrać rolety, żaluzje do twoich okien.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Towary z EF Polska budzą szerokie zainteresowanie. Zarówno rolowana brama przeciwpożarowa jak i demonstrowane tutaj kurtyny dymowe, cieszą się dobrą opinią wśród kupujących. Na życzenie kontrahenta przesuwana brama przeciwpożarowa może zostać pokryta kolorem. W tym celu zorganizowano należytą paletę barw. Ekranowanie elektromagnetyczne to kolejna oferta tego producenta. Przesuwana brama przeciwpożarowa ma umiejętnie zorganizowany blat. Za jego sprawą kształtuje się wysoka odporność ogniowa, między innymi EI 30 lub EI 60. Ochrona przeciwpożarowa powinna być jednym z głównych celów szefa każdej firmy. Bramy pożarowe to pierwszorzędna inwestycja. Nowoczesne systemy, takie jak bramy przeciwpożarowe, odznaczają się odpowiednią skutecznością. Spółka EF Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą bram, lecz również opracowywaniem ich budowy. Do wykonywania bram dźwiękoszczelnych wykorzystano stalowe konsole łożysk.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe komfort dla domu i samochodu »

  Posiadasz dom i działkę i potrzebujesz sprawdzonej, bezpiecznej bramy garażowej? Jeżeli masz możliwość wybrać lub wybudować sobie garaż zwróć uwagę na jego położenie, materiał z jakiego jest (lub będzie zrobiony), a przede wszystkim na bramę. Zwykle to właśnie przez bramy garażowe ucieka najwięcej ciepła i do środka dostaje się wilgoć.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »