Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'catering':

Sortuj po:

 • Kompleksowe utrzymanie czystości »

  Jak w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku sektor usług stopniowo rozwijał się na inicjatywę prywatną, nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że rozrośnie się on do takich kształtów. W wysokim tempie powstawały różne miejsca pracy, nowe zakłady i nowe korporacje. Łatwo było założyć interes, o jakim marzyło się od dziecka, kiedy obserwowało się na starszych którzy dzień w dzień wstawali potulnie, do byle jakiej roboty. Są tacy, którzy mocno się ucieszyli z takiego obrotu sprawy. Ujawnili się bowiem i tacy, którzy nie mogli się pogodzić z takim obrotem spraw. Dzięki takiej sytuacji mnóstwo osób odbiło się od dna i zaczęli się szybko wzbogacać na szkodzie innych. Inni natomiast ciężko doświadczyli tą krzywdę. Ci, którzy mieli świetne zamiary zorganizowali firmy, inni szybko upadli. Zarobić dało się praktycznie na wszystkim: pranie, sprzątanie, żywienie pacjentów lub obsługa recepcji. Wyrastały prężne spółki sprzątające, pralnie. Ci najmocniejsi i najwytrwalsi zostali i radują się do dziś zainteresowaniem konsumentów i własnym spełnionym marzeniem.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śledzik w oleju z cebulką »

  Nasze usługi kierujemy niewątpliwie do każdego kto potrzebuje najwyższej klasy towarów garmażeryjnych. Obsługujemy korporacje cateringowe, restauracje, odbiorców spersonalizowanych, hurtownie rybne i multum innych odbiorców. Nasza spółka garmażeryjna powstała w 1993 roku co świadczy o dużym doświadczeniu w prowadzeniu działalności. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług otrzymają Państwo jedzenie najwyższej klasy. Funkcjonujemy w systemie HACCP a nasze produkty są regularnie oceniane. Jednym z naszych najlepszych dań jest śledzik w oleju z cebulką. Jednakże konsekwentnie powiększamy naszą propozycję i staramy się ażeby nasze produkty garmażeryjne non stop zostały wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo dużą ilość towaru i obsłużyć wręcz największe zlecenia. Zachęcamy każdą osobę zainteresowaną do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty polegającej na zorganizowaniu przyjęcia weselnego w Szczecinie. Nasz lokal Lila Park oferuje sporych wymiarów salę bankietową. Jest w niej miejsce dla 300 Gości i gwarantuje wiele przestrzeni do tańca oraz siedzenia przy stolikach. Nasi kucharze przygotowali specjalne Menu weselne, zawierające wiele smacznych dań oraz usługi i atrakcji. Wszystkie warianty Menu są dostępne w korzystnych cenach. Polecamy zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi naszej oferty oraz świadczonych usług. Zachęcamy skorzystania z kontaktu do naszego biura. W tym celu prosimy o skorzystania z podanego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 14 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Catering Szczecin »

  Zapraszamy do dokonywania zamówień cateringu w Szczecinie, jaki oferuje nasza jadłodajnia Pasibrzuch. Sporządzamy go na wiele różnych okoliczności. Mogą to być bankiety, konferencje, wykłady, szkolenia, chrzciny, komunie, rocznice, imieniny i wiele więcej. Wszystko co przygotowujemy powstaje ze świeżych i dobrych jakościowo produktów. Powstałe w ten sposób dania są smaczne, pożywne i pełnowartościowe. Oprócz cateringu polecamy również nasze obiady. Oferujemy codziennie inne zestawy obiadowe dnia oraz wiele dań ze stałej karty Menu. Polecamy skorzystania z usług naszej jadłodajni Pasibrzuch w Szczecinie.

  Data dodania: 15 07 2020 · szczegóły wpisu »