Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'centrum':

Sortuj po:

 • Drzewa owocowe »

  Ogród przy własnym domu zdoła stać się rewelacyjnym miejscem ażeby odłączyć się od kłopotów dnia zwykłego. Należycie wpasowane drzewa ozdobne, krzewy iglaste i śliczne kwiaty zdołają wskórać cuda. Świadczymy usługi planowania i organizowania ogrodów. Sprzedajemy niesłychanie rozmaite rośliny ogrodowe. Nader miło zapraszamy do naszego sklepu ogrodowego. Na witrynie cała oferta, wskazówki, masa zdjęć prześlicznych kwiatów.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia Poznań »

  Poznań oddaje do użytku apartamenty do wynajęcia. Dla tych którzy pragną uniknąć ośrodków firma Room66 zapewnia mieszkanie przy Maratońskiej. Restaura Maraton Gardens to apartamentowiec w którym się ono znajduje. Wynajem jest na konkurencyjnych warunkach cenowych, a oprócz tego można bezpłatnie korzystać z parkingu. Wynajem apartamentu gwarantuje nam korzystanie z telewizji kablowej i typowo domowych sprzętów. Za niewielką opłatą natomiast można skorzystać z mini-baru. Nie musimy się troszczyć o ręczniki czy suszarkę, wszystko jest na miejscu. Każdy jest w stanie sobie wyobrazić jaką wygodę dają luksusowe mieszkania Poznań. Niektórzy są nawet do wygody przyzwyczajeni. Rekomendowanie przez odbiorców wiąże się z istotnymi zaletami tego wnętrza. Łazienka jest niezmiernie nowoczesna a salon ma okazałą sofę. Duża ilość koloru białego w salonie robi efekt nieprzeciętnej świeżości. Apartament ma balkon.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana układów BGA »

  Sklep. midar. net. pl oferuje Państwu profesjonalne usługi serwisowe takie jak wymianę układów BGA, wymiana gniazda zasilania czy reballing BGA jak również części elektroniczne do laptopów oraz najnowsze i praktyczne akcesoria do laptopów, dzięki którym dłużej i wydajniej będziecie cieszyć się Waszym sprzętem jak również najwyższej jakości układy SMD w rewelacyjnych cenach! Specjalizujemy się w naprawach:monitorów, laptopów, płyt głównych, kart graficznych, komputerów stacjonarnych PC, zasilaczy komputerowych, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla przemysłu. Możemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości naszych usług i produktów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja wtryskiwaczy »

  Regeneracja wtryskiwaczy do samochodów osobowych i ciężarowych oraz maszyn budowlanych w Autoryzowanym Serwisie Bosch Diesel Centrum. Szybkie i solidne usługi z gwarancją na usługę i części. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, DP200, DP210, EUI, PLD, regeneracja wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Denso, Delphi, Bpsch, Stanadyne, Siemens VDO i DELPHI VP i EDC, ZEXEL, COVEC i VRZ. Zapraszamy do naszego zakłądu.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pomp wtryskowych »

  Naprawa pomp wtryskowych w Serwisie Autoryzowanym Diesel Centrum Woliński w miejscowości Wierzchowiska koło Lublina. Również wykonujemy regenerację wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, do ciężarowych samochodów i osobowych i maszyn budowlanych z gwarancją jakości. Naprawy z gwarancją podzespołów firm Denso, Siemens VDO, Delphi, Bosch, Zexel, Stanadyne. Profesjonalną regenerację pomp wtryskowych wykonamy i regenerację wtryskiwaczy CR, EUI, PLD, DP200, PD210. Na części i wykonaną usługę dajemy GWARANCJĘ!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa wtryskiwaczy »

  Naprawa Wtryskiwaczy w profesjonalnej firmie Woliński Diesel Centrum szybko i solidnie z gwarancją na części i usługę. Zapraszamy do wykonania regeneracji pompy wtryskowej Delhi, Bosch, Denso, Siemens VDO, Zexel, Stanadyne, Covec i VRZ, naprawę wtryskiwacza CR, EUI, PLD, DP200, DP210 samochodów ciężarowych, osobowych i maszyn budowlanych. Zapraszamy do naszego zakładu.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nomedical »

  Nowoczesne Centrum Medyczne Neomedical z Łodzi zostało założone na początku roku 2014. Od samego początku swojej działalności oferuje swoim pacjentom dostęp do usług medycznych na wysokim poziomie. To tutaj czekają na Państwa lekarze ponad dwudziestu specjalności, w tym tacy jak dermatolog, kardiolog, ginekolog, endokrynolog, urolog, ortopeda Łódź. Również w Neomedical posiadamy nowoczesne zaplecze diagnostyczne – USG, RTG, EKG, Doppler i inne, prowadzimy badania laboratoryjne oraz drobne zabiegi.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • DATA CENTER »

  Jesteśmy grupą w z siedzibą w Katowicach która obecna jest w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku. Nasza grupa, 3S dysponuje siecią światłowodową o długości blisko 3500 km oraz nowoczesnym Klastrem Centrów Danych. Działamy synergicznie, Działamy w sferze telekomunikacyjnej, telefonów ip, voip i klastrów danych dla klientów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze usługi data center.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »