Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'foliowe':

Sortuj po:

 • Fartuch jednorazowy foliowy- Folmetbis. »

  Szukacie|Poszukujecie} być może Państwo w tym momencie fartuchów ochronnych, które jak każdy się orientuje, są czymś wielce ważnym w wielu dziedzinach gospodarki? A więc odsyłamy po fartuchy na stronę internetową firmy FOLMET BIS, która ma wieloletnie doświadczenie w kwestii produkowania fartuchów. To jasne: po 1989 roku zaczęto w naszym kraju zwracać baczną uwagę na to wszystko co związane z BHP. No co jak co, lecz jeśli jakiś zakład - choć nie tylko, zamawia w naszej firmie fartuchy ochronne to może mieć pewność, że wszystko będzie możliwie jak najlepszej jakości. Proszę pamiętać, iż każdy fartuch ochronny, który to wytwarzamy spełnia wszystkie normy, w szczególności, że mamy wielce prestiżowy certyfikat - nadany przez Polski Związek Higieny.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Worki do węgla producent »

  Benmar jest jednym z przodujących producentów siatki ogrodzeniowej i wyrobów do pakowania. Oferuje produkty znanych oraz cenionych wytwórców, gwarantuje specjalistyczną obsługę i indywidualne traktowanie Kupującego. W bezpośredniej ofercie przedstawia różnego typu worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu lub miału. Można je zakupić w standardowych rozmiarach, zatem na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, oraz niestandardowych – produkowanych na zamówienie. Worki do węgla mogą być wykonane w odcieniu czarnym, niebieskim, czerwonym, białym oraz takich, których zażyczy sobie Klient. Prócz wytworzenia worków, przedsiębiorstwo świadczy usługi wykonania indywidualnego projektu graficznego, który na takim worku zostanie wstawiony. Wybrane worki do węgla z nadrukiem wyprodukowane przez przedsiębiorstwo Benmar spełniają wszystkie warunki technologiczne oraz mają nienaganny design. Oprócz tego mogą być wyposażone w oznaczenie o kaloryczności opału. Worki do węgla są mocne i posiadają stabilny oraz czytelny nadruk. Tymczasem kaptury foliowe stosuje się jako powłokę ochronną do produktów znajdujących się na paletach. Znakomicie separują je od niszczących czynników zewnętrznych, przykładowo od uszkodzeń, jakie mogłyby zaistnieć podczas przewozu. Są porównywalne do kapturów termokurczliwych, lecz tutaj do ubezpieczenia ładunku nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. Można je zastosować do pakowania zbiorczego towarów oraz jako wkładkę do wyłożenia łącznych powierzchni. Kaptury foliowe można zastosować do ładunków, które czeka długa trasa transportowa.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm »

  Firma APR_Informmax prowadzi profesjonalną obsługę firm w dziedzinach: druk offsetowy, cyfrowy, fleksograficzny, sitodruk. Wykonujemy: wszelkiego typu druki offsetowe, nawet koperty. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji wafli (podkładek pod szklanki), rozetek i serwetek. Dla browarów, producentów piwa i napojów możemy wykonać tace plastikowe, barmańskie/ kelnerskie z warstwą antypoślizgową i nadrukami reklamowymi na rancie i dnie tacy. Wykonujemy także torby papierowe i foliowe z nadrukami firmowymi. Drukujemy napisy na produktach takich jak: taśmy samoprzylepne, flagi, proporczyki, tablice emaliowane, popielniczki, kubki jednorazowe, bilonownice.

  Data dodania: 30 08 2019 · szczegóły wpisu »