Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'leczenie':

Sortuj po:

 • Ośrodki leczenia uzależnień »

  Umiejscowiony w cichej okolicy ośrodek leczenia uzależnień Oaza zaprasza wszystkich. Przeprowadza się tutaj nie tylko leczenie lekomanii oraz alkoholizmu, ale także innych nałogów, które uniemożliwiają normalne życie (uzależnienie od gier komputerowych, hazardu). Zapraszamy osoby, które nie wiedzą jak przestać pić bądź jak nie brać już innych specyfików odurzających. Terapia odwykowa wzmocniona spotkaniami indywidualnymi i grupowymi przynosi obliczalne wyniki. Oprócz męczących rozmów i nieustannej pracy nad sobą jest tu też czas na przyjemności, np. chromoterapię. Obiekt zaaranżowano bardzo komfortowo i miło, a oprócz tego do dyspozycji pacjentów oddano saunę infrared. Ogromnym atutem jest tutaj ponadto spokojna okolica, która sprzyja pieszym wyprawom. Nieraz organizuje się wycieczki dla chętnych. Priorytetem pracowników ośrodka jest nie tylko leczenie alkoholika, lekomana itp. Ulgę znajdują tutaj również osoby, którym nałóg bliskiego zrujnowało życie. Ośrodek terapii uzależnień OAZA – dane kontaktowe kom. : 725 18 70 70 24H.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy Sochaczew »

  Remedium (dentysta Sochaczew) to specjalistyczne usługi dentystyczne, bezbolesne leczenie zębów dzieci i dorosłych, najnowszy sprzęt. Zwracamy szczególną uwagę na komfort i wygodę pacjentów, każda nasza usługa jest objęta 24 miesięczną gwarancją Remedium oferuje takie usługi jak: leczenie kanałowe, implanty, protezy, ortodoncję. Działamy bezpiecznie i dokładnie w oparciu o współczesne technologie i nowoczesny sprzęt. Jesteśmy w 100% pewni jakości oferowanych usług. Zapewniamy konkurencyjną ofertę cenową i pełen zakres usług stomatologicznych. Zapewniamy bezbolesne leczenie zębów, przyjazną atmosferę i fachową opiekę najlepszych stomatologów.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Ze standardu usług, jakie oferuje Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań będą zadowoleni wszyscy klienci. Aby owocnie interweniować, ogromny akcent kładziemy na diagnostykę (najlepsze urządzenia – rentgen punktowy, panoramiczny, tomograf). Mając całościowy ogląd odnośnie kondycji zębów, przystępujemy do działania. Naszą kadrę tworzą kompetentni specjaliści, którzy swoją profesję traktują jak pasję (patrz: stomatolog, ortodonta Poznań, w zakładce ZESPÓŁ). Wkładamy wiele wysiłku w to, by pacjent czuł się tutaj bezstresowo – ma na to wpływ dobre oświetlenie relaksująca muzyka oraz miłe traktowanie klienta. Pragniemy też zaoferować w naszym centrum światowe standardy, w szczególności z zakresu higieny. Dzięki zakupowi ultradźwiękowej myjki zajmujemy czołowe pozycje nie tylko w kategorii usług („implanty Poznań”, „stomatologia estetyczna Poznań”), ale również jako wzorowy obiekt pod wzgl. higieny i dezynfekcji. Szczególnym programem objęliśmy kobiety brzemienne i dzieci. Pacjenci przyjeżdżający innych miejscowości mogą liczyć na pomoc w rozplanowaniu przyjazdu i miejsca noclegowego. Wizyty można rezerwować online (formularz internetowy) lub przez telefon – tel. : +48 61 870 52 69.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blizny »

  Przeszkadzają nam niedoskonałości takie jak blizny? Jest sposób aby się ich skutecznie pozbyć. Usuwanie blizn to obowiązek dla odpowiedniego specjalisty od operacji plastycznych. Taki ktoś może pomóc przy zabiegu, który spowoduje, że blizny znikną. Usuwanie blizn nie jest to łatwym zadaniem. Trzeba pamiętać, iż to wciąż tylko wygląd. W samej rzeczy blizny w niczym szczególnym nie utrudniają. Jak się okazuje, iż niemniej jednak redukcja blizn jest bardzo popularne. Ludzie chcą wyglądać pięknie, zatem ingerują w takie szczegóły natomiast pokazują, że dla nich to nie jest coś, co potrafią zaakceptować. Usuwanie blizn należy wspomóc właściwym opatrunkiem. Gojenie się ran to proces, który nakłania identyfikacji na podstawie objawów, czyli stwierdzenia z czym mamy do czynienia. Wyłącznie wtedy, można zastosować właściwy opatrunek. Zacnie wyselekcjonowany opatrunek pozwoli zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji rany i powstania ewentualnych blizn. Ale nie każdy opatrunek nadaje się do leczenia obrażeń danego typu. Pod słowem rana rozumie się naruszenie ciągłości skóry, wielokrotnie razem z tkankami głębszymi, a nawet narządami. Do powstania ran w większości wypadków dochodzi w wyniku urazu mechanicznego, równie dobrze mogą się wytworzyć w wyniku innej choroby (np. owrzodzenia żylakowego) albo infekcji skórnej czy też niedokrwienia.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wawrzynkiewicz »

  Piękny uśmiech to marzenie każdego człowieka, niezależnie od wieku. Dlatego też ortodoncja z Łodzi dba o jego uzyskanie i zapewnienie właściwej higieny jamy ustnej. Dentysta Wawrzynkiewicz z zakresu stomatologii chętnie udziela rad w tym zakresie i pomaga w doborze odpowiednich środków pielęgnujących. Stomatologia z Łodzi rekomenduje specjalistyczne implanty zębowe. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt sprawiają, że rentgen zębów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Klinika Mixdental Łódź słynie z nienagannych opinii klientów oraz doskonałego przygotowania ortodontów świadczących w niej usługi stomatologiczne. W ofercie dostępne są między innymi implanty zębów z Łodzi, aparaty ortodontyczne, a także profesjonalny rentgen zębów. Zdjęcie RTG w łódzkiej klinice pozwala na wnikliwą diagnostykę i dobór odpowiedniego sposobu leczenia. Stomatologia Wawrzynkiewicz to trafny wybór i mogą go Państwo dokonać bez żadnych obaw. Gabinety stomatologiczne Mixdental Łódź takie jak ortodoncja i protetyka cechuje pełen profesjonalizm, uczciwość i precyzja gwarantujące pełne bezpieczeństwo ich realizacji.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie za granicą | REXIO.PL »

  Jak działa ubezpieczenie za granicą wykupione w Polsce? Masz pytania, jedziesz za granicę, chcesz się dobrze ubezpieczyć przed wyjazdem? Dobra polisa ubezpieczeniowa gwarantuje pokrycie kosztów leczenia (KL) za granicą. Wejdź na kalkulator ubezpieczeń online rexio. pl przeczytaj najważniejsze informacje, porównaj najlepsze oferty ubezpieczycieli specjalizujących się w ubezpieczeniach turystycznych i kup online.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testy alergiczne w Sopocie »

  O mocne paznokcie warto dbać na okrągło, bo tylko w ten sposób możemy im zapewnić im jeszcze piękniejszy wygląd. Dobre odżywka to niewielki wydatek, który może ochronić nas przed większymi problemami związanych z wyglądem paznokci. Warto o nie zadbać. Dlaczego? Bo to one wpływają na to, jak prezentują się nasze dłonie. Piękne i zadbane, mogą się stać naszą najlepszą wizytówką.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nietrzymanie moczu Warszawa »

  W Saskamed zatrudniamy dla Państwa posiadających doświadczenie specjalistów a także wykwalifikowanych pracowników medycznych. Dla nas istotny jest pacjent - jego dobre samopoczucie, zachowanie intymności a także wygoda. W naszym gabinecie ginekologii estetycznej pośród wielu zabiegów, które oferujemy jest także plastyka warg sromowych. Zabieg ten odbywa się z wykorzystaniem metod medycyny estetycznej - laser, metoda radiofrekwencji. Metody te są mniej inwazyjne niż metoda tradycyjna (chirurgiczna) oraz dzięki nim ograniczamy, lub nawet usuwamy niektóre z ubocznych efektów pozabiegowych. Procedury przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, które jest stosowane kilku etapowo żeby wykluczyć odczuwanie bólu podczas zabiegu. W naszej klinice również obejmujemy leczeniem a oprócz tego opieką pary, które dotknęła bezpłodność.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny chirurg Warszawa »

  Wszywki esperalu są jednym z najbardziej skutecznych sposobów dla każdego, kto zmaga się z problemem alkoholowym. Wymagają niemniej jednak pomocy chirurga, który przeprowadzi zabieg. Jednym z najlepszych chirurgów, którzy z chęcią podejmują się tego rodzaju zabiegami, jest doktor Tomasz Zieliński. Działa on ze swojego gabinetu w Warszawie, gdzie każdego dnia przyjmuje pacjentów zmagających się z różnego typu problemami. Wszywki esperalu to jedynie jedność z wielu zabiegów, których podejmuje się ten chirurg. Prócz tego para się jego osoba usuwaniem znamion, szyciem ran, zmianami opatrunków i również innymi drobnymi zabiegami, do których potrzebne są ręce doświadczonego chirurga. Lata pracy w zawodzie zapewniają, że doktor Tomasz Zieliński z pewnością ma wystarczającą wiedzę, ażeby pomóc każdemu ze swoich pacjentów.

  Data dodania: 27 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Laser tulowy »

  Doktor Piotr Humański, od od początku lat 90-tych para się pacjentami z problemami urologicznymi. Przez lata doskonalił wszelkie umiejętności w Niemczech oraz we Włoszech. Specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu mężczyzn z przerostem prostaty oraz w leczeniu kamicy moczowodowej. W Kutnie od 2013 roku stosuje z sukcesami najnowocześniejszą metodę operacji przezcewkowej łagodnego rozrostu stercza, przy którym jest używany laser tulowy, który jest metodą minimalnie inwazyjną. Co jest jego zaletą, niesie niskie groźba komplikacji, a większość mężczyzn odczuwa znaczną poprawę w oddawaniu moczu już w pierwszych dniach po operacji. Operacja laserowa prostaty to wypróbowany i również wydajny zabieg, który daje pacjentowi dobre samopoczucie a także długotrwałą poprawę jakości życia. Pozwala też wykluczyć raka stercza poprzez uzyskania tkanki do badania histopatologicznego.

  Data dodania: 29 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Stres Wrocław »

  Niewątpliwie depresja to choroba, o której jeszcze częściej się mówi. Choć istniała od zawsze, obecne tempo życia oraz wymagania, jakie sami na siebie nakładamy sprawiają, że zapada na nią jeszcze więcej osób. Powinno się pamiętać, że depresja jest również chorobą tak jak przeziębienie i angina a oprócz tego nie należy się jej wstydzić! Leczenie depresji może zakładać zarówno podawanie środków farmakologicznych, jak a także terapię z psychologiem, psychiatrą bądź psychoterapeutą. Sposób leczenia zależy od stanu pacjenta, a każda kuracja jest dobierana indywidualnie. Jeśli odczuwasz nieustanny smutek a także niekiedy trudno Ci wstać z łóżka, nie słuchaj rad otoczenia o tym, ażeby 'wziąć się w garść'. Równie jak inne choroby, depresja wymaga leczenia oraz nie przejdzie sama, a nieleczona może się nasilać. Nie czekaj, o ile doskwiera Ci złe samopoczucie - skonsultuj swój stan ze specjalistą.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »