Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'lodz':

Sortuj po:

 • Prywatny dom opieki społecznej Łódź »

  Prywatny dom opieki społecznej otwiera swe podwoje w mieście Łódź. Placówka opieki kieruje swe usługi do osób chorych, inwalidów, rencistów oraz osób w podeszłym wieku. Całodobowa opieka świadczona jest pensjonariuszom przez wykwalifikowany personel, do którego zalicza się pielęgniarki, pokojówki oraz obsługę domu opieki. Dom opieki zbudowany został z myślą o przestronności a pokoje są jasne, z dużymi oknami, lodówką, telewizorem, radiem, komodą, szafami na ubrania oraz dużym, wygodnym łóżkiem. Do użytku mieszkańców domu opieki są także świetlica, pralnia, obszerny i zielony ogród a także kuchnia, która serwuje zdrowe potrawy bogate w minerały odżywcze. Obsługa domu opieki z Łodzi organizuje czas wolny seniorom w postaci zajęć tanecznych, wspólnych spacerów lub seansów filmowych. Opieka nad starszymi to również opieka medyczna, która polega na regularnych wizytach lekarzy w DPS Łódź i przeprowadzaniu okresowych badań. W Łodzi został zarejestrowany dom opieki społecznej a na witrynie WWW są umieszczone niezbędne dane jak cennik oraz zdjęcia wnętrz placówki opieki społecznej.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa przekładni kierowniczej »

  Firma przekładnia z Pabianic przedstawia stronę internetową z opisem naprawy układów kierowniczych. Z zakładem, od bardzo dawna, współdziałają warsztaty z całej Polski. Załoga mechaników naprawia maglownice oraz regeneruje przekładnie kierownicze zębatkowe a także pompy wspomagania układu kierowniczego. Maglownica to część układu samochodowego, która pełni kluczową rolę w precyzyjnym a także swobodnym kierowaniu pojazdem. Maglownice są testowane przed regeneracją i po regeneracji, w celu uniknięcia ewentualnych błędów w późniejszej jej naprawie. Przekładnia S. C. prowadzi własna stronę Web, gdzie opisuje swój serwis, do którego usług zalicza się regeneracja maglownic a również naprawa przekładni kierowniczych, która jest ich specjalnością. Siedziba marki umiejscowiona jest w Pabianicach, obok Łodzi, ale zakład obsługuje całe województwo łódzkie a także miasto Warszawa. Właściciele aut zgłaszają się do autonaprawy najczęściej z usterkami takimi jak: luzy, bumy, wycieki, skoki na sztabie, zaniki a też braki dopomagania oraz nietrzymanie toru jazdy. Wśród licznych usług mechaniki pojazdowej te związane z układem kierowniczym wysuwają się na miejsce pierwsze. Gwarancja na każde naprawy udzielana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy. Do naprawy przekładni oraz maglownic używane są wyłącznie niebanalne uszczelniacze, które posiadają bardzo mocną wytrzymałość ciśnieniową. Regeneracja przekładni kierowniczej jest istotną dziedziną działalnością mechaniki samochodowej z gminy Łódź. Inwitujemy każdych właścicieli aut do kooperacji.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łódzka agencja reklamowa Delight »

  Marketing bezpośredni to jedna z bardziej skutecznych form dotarcia do ostatecznego klienta w przypadku sektora usług małych i średnich przedsiębiorstw. Łódzka agencja reklamowa Delight oferuje w tym celu szeroki wybór gadżetów reklamowych, które świetnie nadają się do tego, by mogły posłużyć jako drobny upominek dla stałych klientów lub, która można byłoby wręczać osobom zainteresowanym na targach czy podczas eventów. Dobrze dobrany gadżet reklamowy będzie pozytywnie kojarzony z firmą, przez co spełni swoje podstawowe zadanie – spowoduje, iż logo, nazwa, strona, firma, która rozprowadzała takie gadżety reklamowe zostanie zapamiętana. Co do wyboru odpowiedniego gadżetu reklamowego, to zależy już od indywidualnych preferencji. Zawsze jednak można zdać się na pomoc profesjonalistów, jakimi zapewne są osoby pracujące i tworzące kampanie marketingowe w Agencji Reklamowej Delight Łódź. Wieloletnie doświadczenie, znajomość specyfiki wielu rynków zapewne pomoże w doborze odpowiedniego gadżetu reklamowego do Państwa potrzeb. Dlatego też, zamiast zdać się na ślepy los warto zaufać profesjonalistom z łódzkiej agencji reklamowej Delight, aby tak dobrała odpowiednie gadżety reklamowe, by cała kampania reklamowa okazała się sukcesem.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Anna Janicka-rozwody i odszkodowania »

  Kancelaria prawna Łódź zaprasza do korzystania z wszechstronnych usług prawniczych oferowanych przez adwokat Anne Janicką. Pani Adwokat posiada ofertę obsługi prawnej zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Pani adwokat jest absolwentką UŁ, wydział: Prawo i Administracja. Specjalizowała się w zakresie odzyskiwania odszkodowań za błędy lekarskie. Dlatego tez warto zaufać adwokat Annie Jani9ckiej szczególnie jeśli mamy sprawę z tytułu odszkodowania za błędy lekarskie. Jej kancelaria odszkodowawcza (Łódź) działa codziennie w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 270, piętro 15, pokój 13. Dogodna lokalizacja w centrum Łodzi pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do kancelarii prawnej, która służy ludziom już od 2007r. I jest jednocześnie miejscem spotkań w sprawie mediacji i negocjacji między stronami sporu. Kancelaria prawna w mieście Łódź to również miejsce dla tych osób, które szukają przedstawiciela w sprawie rozwodowej. Adwokat traktuje rozwody (Łódź) priorytetowo i profesjonalnie reprezentuje interesy strony przed obliczem sądu. Aby skontaktować się z Adwokat Anną Janicką z Łodzi w sprawie rozwodu (Łódź), wystarczy odwiedzić stronę domową – „adwokat rozwody łódź” - gdzie znajdują się odpowiednie telefony i adresy mailowe, jak również interaktywny formularz e-porada prawna. Jeśli zatem obszar naszych poszukiwań w kwestii reprezentacji prawnej obejmuje takie zagadnienia jak: - kancelaria prawna łódź lub - adwokat rozwody łódź warto zwrócić się do Adwokat Anny Janickiej i jej kancelarii odszkodowawczej w Łodzi.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »