Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'niemiecki':

Sortuj po:

 • Tłumaczenia pisemne Katowice »

  Firma LIWO proponuje usługi w charakterze tłumaczenia Katowice, tłumaczenia Częstochowa.Dysponujemy biuro tłumaczeń w Katowicach -Giszowcu 900 metrów od głównej strony trasy Katowic w kierunku Bielska -Białej.Nasze Biuro tłumaczeń otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Nasza jednostkarobi tłumaczenia pisemne Katowice, tłumaczenia ustne Katowice a także robimy tłumaczenia konferencyjne.Nasze biuro posiada nadzwyczaj porządnie Urządzone Pracownie konferencyjne.Dysponujemy bardzo dobrze doświadczoną kadre tłumaczy ponad 40 języków, a również innych profesjonalistów.Dzięki ogromnemu doświadczeniu z klientami i zawodowymi tłumaczami dysponujemy biuro spełniające solidne wymogi dla polskich klientów. Dysponujemy biuro nie tylko w Katowicach!!! Polska firma Biuro tłumaczeń Katowice LIWO dysponuje oddział w Warszawie.Polski oddział mieści się w biurowcu przy ulicy Ostrobramskiej 101, 700 metrów od Alei Stanów Zjednoczonych (Trasa Łazienkowska). Następnym naszym oddziałem są Niemcy. Nasze biuro mieści sie 15 km od środek Dortmundu w Nadrenii Północnej Westfalli w Zagłębiu Ruhry. Dzięki właściwiej kadrze spełniamy wszystkie państwa oczekiwania!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman oferuje klientom usługi tłumaczeniowe w następującej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły świadczy usługi w trybie zwykłym oraz błyskawicznym – w terminie 1 doby od godziny przyjęcia zlecenia. W propozycji usług agencji przekładoznawczej zawarte są przekład pisemny i ustny zwykły albo prawnie uwierzytelniony. Tłumacz niemieckiego adresuje swoją propozycję do odbiorców z rejonu Poznania oraz okolicznych miejscowości. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań wyznaje zasadę zachowania poprawności semantycznej i składniowej tłumaczeń na język niemiecki. Teksty przekładane na niemiecki poddawane są weryfikacji przez osobę, dla której niemiecki jest językiem ojczystym.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA TECHNICZNE NIEMIECKI »

  Popyt na tłumaczenia techniczne niemiecki spowodowany jest przede wszystkim rozwijającą się gospodarkąświatową, a co za tym idzie – uniwersalizacja technologii światowej pociąga za sobą konieczność rozszerzenia grona osób biorących udział w tym procesie. Właśnie dlatego tłumaczenia techniczne stają się coraz bardziej popularne. Tłumaczenia techniczne niemiecki są jednym z najtrudniejszych elementów dziedziny translatorskiej, ponieważ tłumaczenia te charakteryzują się słownictwem specjalistycznym. W tłumaczeniach technicznych nie chodzi tylko o znajomość języka, ale także o znajomość branży i o wiedzę specjalistyczną z danej dziedziny. Dlatego nasze biuro zatrudnia doświadczonych tłumaczy, dla których najważniejsza jest profesjonalna obsługa naszych klientów. Tłumaczenia techniczne niemiecki to przede wszystkim tłumaczenia: • dokumentacji inwestycyjnej, konstrukcyjnej, technologicznej, fabrycznej, naukowo-technicznej, badawczo-rozwojowej, • norm krajowych (PN) i międzynarodowych (EN, DIN i ISO), • dokumentacji przetargowych, • instrukcji obsługi, montażu i konserwacji linii produkcyjnych i technologicznych, maszyn przemysłowych, sprzętu motoryzacyjnego, sprzętów AGD i RTV, instrukcje obsługi oprogramowania komputerowego, • kart charakterystyki substancji • instrukcji obsługi maszyn, linii technologicznych itp. • opisów maszyn i urządzeń, • technicznych folderów, reklam oraz stron WWW. Tłumaczenia techniczne niemiecki zawsze wykonywane są przez tłumaczy, którzy znają funkcje, zastosowanie i działanie produktów, o których piszą. Są oni specjalistami w swoich dziedzinach, a także doświadczonymi tłumaczami.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leszczenko Tłumaczenia: ROSYJSKI, NIEMIECKI »

  Leszczenko Tłumaczenia – biuro tłumaczeń języka niemieckiego oraz języka rosyjskiego. Nasze usługi tłumaczeniowe kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm na terenie Warszawy oraz całej Polski. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i poświadczone w różnych dziedzinach, a naszą specjalizacją są tłumaczenia ustne oraz pisemne z j. rosyjskiego oraz z j. niemieckiego. O każdego klienta podchodzimy indywidualnie a to co nas wyróżnia to szybkość wykonywania tłumaczeń oraz konkurencyjne stawki. W zakres naszych usług wchodzi również korekta językowa native speakera. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej leszczenko. com oraz skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języka niemieckiego za darmo »

  Poszukujesz od dłuższego czasu pracy dla siebie w Polsce, dlatego powziołeś decyzję o wyjeździe do innego kraju. Stwierdziłeś, że najprościej będziesz miał o pracę w Niemczech. Jednak potrzebujesz nauczyć się przynajmniej podstawy języka niemieckiego. Chcesz poznać go łatwo i całkowicie za darmo. Mam dla Ciebie propozycję. Wejdź na podstawyniemieckiego. pl i zacznij uczenie się już dziś. Po przestudiowaniu tego kursu nie będziesz miał problemów podczas rozmowy z każdym Niemcem. Pomoże Ci to znaleźć pracę w tym kraju. Poprzez znajomość języka będziesz mógł liczyć na awans i wyższą pensję

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Slowkaniemieckie »

  W jaki sposób można nauczyć się języka niemieckiego? Nic trudnego! Wystarczy, że posiadasz internet. Nie musisz kupować książek czy uczestniczyć w kursie. Skorzystaj ze slowkaniemieckie. pl i zacznij się z nich uczyć. Stworzyliśmy darmowy katalog wiedzy o o tym języku zawierający dużą ilość słówek i zwrotów potrzebnych w nauce. Wykorzystaj darmowe pomoce naukowe i ucz się języka niemieckiego.

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »