Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ogród':

Sortuj po:

 • Wszystko o Kapsztadzie i RPA »

  Lubisz podróże? Zapraszamy na wycieczkę do Republiki Południowej Afryki. Ważnym punktem zwiedzania jesz Kapsztad, uważany ża jedno z najpiękniejszych miast świata. Chociaż miasto Kapsztad słynie z piękna i rozwiniętej infrastruktury, ma też wstydliwą stronę. Ogromna liczba mieszkańców Kapsztadu żyje w biednych dzielnicach powstałych w czasie apartheidu dla dyskryminowanej ludności kolorowej. Znajdź trochę czasu, aby odwiedzić miasteczko Langa i zobaczyć, codzienne życie miejscowej ludności kolorowej. Poznaj smak tradycyjnego piwa unqumbothi, angażuj się w rozmowy z mieszkańcami, aby w pełni zrozumieć historię i kulturę Kapsztadu. Nie możesz też pominąć Ogródu Botanicznego Kirstenbosch, jednego z największych i najlepiej prowadzonych. W ogrodzie tym zobaczysz tylko rośliny lokalne. Niewiele ogrodów może się równać się ze wspaniałym położeniem Kirstenbosch, na wschodnich zboczach Góry Stołowej w Kapsztadzie. Kirstenbosch został założony w 1913 roku w celu promowania i ochrony niezwykle bogatej i zróżnicowanej flory południowej Afryki i był pierwszym ogrodem botanicznym na świecie któregoż celem była ochrona unikatowej roślinności danego kraju. Kirstenbosch chlubi się szeroką gamą wyjątkowych gatunków roślin znanych również jako Fynbos, a także roślin ze wszystkich regionów południowej Afryki. Te, które nie mogą przetrwać na wolnym powietrzu, przykładowo rośliny z suchych regionów, są hodowane w Konserwatorium Towarzystwa Botanicznego. Istnieje ponad 7 tysięcy gatunków w uprawie w Kirstenbosch, w tym wielu gatunków rzadkich i zagrożonych. Jest to więcej niż ogród, Kirstenbosch jest częścią rezerwatu przyrody.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Wrocław »

  PLUSGARDEN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi z zakresu architektury krajobrazu. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest przygotowywanie projektów oraz adaptacja zieleni zarówno dla kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych. W naszych projektach kierujemy się prawem zrównoważonego rozwoju, przez co projektowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym fragmentem krajobrazu, nie zatracając szczególnego charakteru odpowiadającego oczekiwaniom naszych kontrahentów. Polecamy odwiedzenie naszej strony www, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacjioraz wyszczególniliśmy oferowane przez nas usługi. Naszą propozycję kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic, jako że właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z Torunia. »

  Wkoło nas to portal społecznościowy, który powstał w Toruniu. Nie dosyć, że jest on w pełni profesjonalny, to jeszcze ma rozwiązania, których nie powstydziliby się nawet najlepsi. Bo zarówno chronimy dane osobowe użytkowników (a nie wszystkim to się udawało w przeszłości), to jeszcze zabezpieczamy ich przed ohydnymi hejtami, jakich doświadczają w innych serwisach. U nas możecie przedyskutować na forum nurtujące Was sprawy, powiadamiać w odpowiedniej zakładce wszystkich w mieście o tym co organizujecie w najbliższym czasie, a także skorzystać z zakładki ogłoszenia. Na Wkoło nas, w przeciwieństwie do innych portali nie musicie szukać dalszych znajomych po imieniu i nazwisku. My Wam to ułatwiamy. Wydarzenia same do Was przychodzą. Służy do tego podstrona druga. Wystarczy tylko ją otworzyć i wszystko macie jak na dłoni.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »