Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'porady prawne':

Sortuj po:

 • Mediator sądowy »

  Czasami występują okoliczności ciężkich do rozwiązania kłótni. Mediacje rodzinne dają zwaśnionym stronom szanse dogadania się i uzyskania zadowalającego porozumienia bez ingerencji sądu. W rozmowach pośredniczy mediator, który jest osobą niezaangażowaną, a jego rolą jest czuwanie nad prawidłowym od strony formalnej przebiegiem mediacji. Jeśli zatem doświadczyłeś sytuacji na pierwszy rzut oka bez wyjścia, toczysz z partnerem spór o dzieci albo podział majątku, ale chcesz uniknąć formalnych procedur i bardzo wysokich kosztów, zgłoś się do Centrum Mediacji Nadzieja. Nasz zespół pomoże Wam wypracować porozumienie. Oferujemy porady prawne i reagujemy w przypadku gdy niezbędna jest pomoc psychologiczna. Rozwiązywanie konfliktów za pomocą mediacji pomaga zbudować aurę wzajemnego szacunku stron do siebie, oraz poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Mediacji Nadzieja i zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Pawła Narożnego posiada w swojej ofercie bardzo szeroki zakres obsługi prawnej zwracając się ze swoją ofertą zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz usługi prawne w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Paweł Narożny to prawnik z powołania posiadający wyróżniające go cechy takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji. Cechy te dają solidne podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa. Zapraszamy do odwiedzenia witryny kancelarii.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  We właściwej obsłudze prawnej tak samo klientów prywatnych jak i firm, najistotniejsze jest przeważnie właściwe reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i profesjonalne podejście do sprawy. Skuteczny adwokat musi posiadać umiejętności, które mu pozwalają na właściwe przedstawianie swoich klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszystkie spotkane zawiłości umiał rozwikłać od raz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę właśnie regułę, by dla każdej sprawy cywilne znaleźć tyle uwagi by móc jak najlepiej powalczyć dobro i interes swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Masz problem życiowy i potrzebny Ci adwokat do jego rozwiązania. Najlepszym wyjściem będzie wizyta w Kancelarii Adwokackiej Justyny Miechowskiej w Krakowie położonej przy Al. Z. Krasińskiego 1/22. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka adwokata Justyny Miechowskiej jest położona w Krakowie nieopodal Wawelu. Oferuje bardzo wysokiej jakości usługi prawnej. Nad sprawami klientów pracują bardzo doświadczeni prawnicy specjalizujący się w wielu dziedzinach prawa. Przygotowujemy pozwy, wnioski, opinie prawne i apelacje.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy - „Pro – Lex” »

  Nasza kancelaria prawnicza istnieje od roku 1996. Przez lata funkcjonowania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przeze mnie spraw. Problematyka obsługiwanych przez nas spraw zawiera zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, pracy jak również handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych specjalistów, którzy ciągle poszerzają swoje umiejętności. Usługujemy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), spółki prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i inne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Konsumenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o naszej katalogu usług/produktów umieszczono na stronie www.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gliwice »

  Zapraszam do swojej kancelarii wszystkie osoby, które poszukują sprawdzonego radcy prawnego wyróżniającego się dużą wiedzą, doświadczenie i dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się dużym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach pilnych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę znaleźć dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przychodzicie. Na stronie internetowej, możecie dokładnie zaznajomić się z moją sylwetką i również z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria adwokacka Legal to przede wszystkim kompetencja i czasowość. Troska o Państwa potrzeby to główny cel naszej firmy. Mogą Państwo zawierzyć nam swoje problemy prawne, a my dołożymy wszelkich starań by rozwiązać dany problem Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług świadczymy czynności związane z poradnictwem prawnym, recenzowaniem pism prawnych, projektowaniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Urozmaicona wiedza prawna i szeroko rozwinięte wartości interpersonalne wpływają na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »