Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'portal':

Sortuj po:

 • Portal MEGAMOCNI »

  Platforma osób kalekich. Udostępniamy aktualności dla Was o o wszystkim, obiekty przyjazne i niedostosowane, szkolenia online dla niepełnosprawnych, wirtualny wygląd peruk 3D i 2D. Redagujcie porady na portalu. Nawiązujcie nowe kontakty. Napiszcie o przygodach jakie Was dotyczą. Zgłoś chęć pomocy. Komunikaty od fundacji i wolontariatów oraz innych. Aktualne ustawy prawne i informacje o udogodnieniach.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z Torunia. »

  Wkoło nas to portal społecznościowy, który powstał w Toruniu. Nie dosyć, że jest on w pełni profesjonalny, to jeszcze ma rozwiązania, których nie powstydziliby się nawet najlepsi. Bo zarówno chronimy dane osobowe użytkowników (a nie wszystkim to się udawało w przeszłości), to jeszcze zabezpieczamy ich przed ohydnymi hejtami, jakich doświadczają w innych serwisach. U nas możecie przedyskutować na forum nurtujące Was sprawy, powiadamiać w odpowiedniej zakładce wszystkich w mieście o tym co organizujecie w najbliższym czasie, a także skorzystać z zakładki ogłoszenia. Na Wkoło nas, w przeciwieństwie do innych portali nie musicie szukać dalszych znajomych po imieniu i nazwisku. My Wam to ułatwiamy. Wydarzenia same do Was przychodzą. Służy do tego podstrona druga. Wystarczy tylko ją otworzyć i wszystko macie jak na dłoni.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jak robić interesy, to tylko z portalem Wideo arena. Tylko my dajemy Wam i Waszym filmom niepowtarzalną oglądalność. Jeżeli przejrzycie zawartość naszego serwisu, to rzucą się Wam w oczy stany liczników pod filmami. I taka jest prawda, to są faktyczne odsłony filmów tylko u nas. Inni mogą sobie tylko pomarzyć. Nie traćcie więc czasu i załóżcie konto na Wideo arenie. Już niedługo filmy, które tu wstawicie zaczną ładnie pracować. Tylko najpierw opiszcie je w kilku zdaniach. Bo to naprawdę jest ważne.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »