Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawnik':

Sortuj po:

 • Radca prawny Gniezno »

  Obsługa osób fizycznych, dużych i niewielkich jednostek gospodarczych to cele jakie sobie stawia Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań. Pomoc w procesach upadłościowych i partycypacja w postępowaniu egzekucyjnym to tylko nieznaczny wycinek oferty. Sed-Lex Adwokat Wągrowiec oferuje profesjonalne rozwiązywanie sporów prawnych. Usługobiorcy zabiegający o uzyskanie odszkodowania mają zagwarantowane wartościowe wsparcie doradcze. Sed-Lex Adwokat Września pomaga prowadzić negocjacje i reprezentuje usługobiorców przed urzędami. Jeżeli trwa spór o nieruchomość, za sprawą kancelarii Adwokat Gniezno Sed-Lex zyskamy całkowitą świadomość swoich praw. Radca prawny Wągrowiec obejmujący zakresem usług, prezentuje różnorodne rozwiązania prawne a także udziela porad w ramach doradztwa strategicznego. Jeżeli toczy się windykacja Poznań ma zapewnionych wybitnie doświadczonych prawników. Adwokat Września, radca prawny Gniezno to hasła utożsamiane z kancelarią Sed-Lex. Dla biur adwokackich w Poznaniu Sed-Lex to prawdziwa konkurencja.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Pawła Narożnego posiada w swojej ofercie bardzo szeroki zakres obsługi prawnej zwracając się ze swoją ofertą zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz usługi prawne w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Paweł Narożny to prawnik z powołania posiadający wyróżniające go cechy takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji. Cechy te dają solidne podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa. Zapraszamy do odwiedzenia witryny kancelarii.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  We właściwej obsłudze prawnej tak samo klientów prywatnych jak i firm, najistotniejsze jest przeważnie właściwe reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i profesjonalne podejście do sprawy. Skuteczny adwokat musi posiadać umiejętności, które mu pozwalają na właściwe przedstawianie swoich klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszystkie spotkane zawiłości umiał rozwikłać od raz. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę właśnie regułę, by dla każdej sprawy cywilne znaleźć tyle uwagi by móc jak najlepiej powalczyć dobro i interes swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego adwokata. Nasz profesjonalny zespół współtworzą prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens wyznajemy zasadę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może trudnić się wszystkimi gałęziami prawa, zatem zatrudniamy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda następna sprawa z gałęzi prawa jest dla nas bezcennym dośwadczeniem, które pozyskujemy w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie. Szanujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy wszystko, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to zazwyczaj szczególnie delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria adwokacka Legal to przede wszystkim kompetencja i czasowość. Troska o Państwa potrzeby to główny cel naszej firmy. Mogą Państwo zawierzyć nam swoje problemy prawne, a my dołożymy wszelkich starań by rozwiązać dany problem Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług świadczymy czynności związane z poradnictwem prawnym, recenzowaniem pism prawnych, projektowaniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Urozmaicona wiedza prawna i szeroko rozwinięte wartości interpersonalne wpływają na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »