Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'produkcja':

Sortuj po:

 • Spoty reklamowe »

  Oferta firmy promocyjnej Prosper to filmy reklamowe do wykorzystania w wielu mediach oraz w kinach lub też dla wewnętrznych potrzeb firm. Nagrywamy filmy z przeznaczeniem do emisji w stacjach telewizyjnych lub konferencjach. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, zajmuje się również emisją filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP daje olbrzymie możliwości dopasowania kampanii promocyjnych do potrzeb widzów, targetowania geograficznego klientów. Na skutek takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć różne metody reklamy i osiągać dobre wyniki działań reklamowych. Zapraszamy na stronę www, są tam do obejrzenia nasze filmy reklamowe. W ilu formatach nagrywane są reklamy telewizyjne? Produkcja filmowa do emisji w TV oparta jest na wielu specyfikacjach, w zależności od wymagań danej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły trzeba powiedzieć, że produkując film reklamowy są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz HD. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i FULL HD przy prędkości 25 klatek na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmów do wyświetlania w kinie opiera się na specyfikacji Digital Cinema Initiatives. Platforma ta opisuje szczegółowe parametry produkowanych materiałów filmowych. Materiały filmowe do internetu, takie jak filmy produktowe lub filmy instruktażowe nakręcane są w formacie 1920x1080, a następnie konwertowane do innych rozdzielczości w zależności od technicznych wymagań ze strony klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linpex - Linki motoryzacyjne »

  Warto zainteresować się ofertą linek i cięgien samochodowych PHU Linpex z Będzina. Zlecenia realizowane przez firmę obejmują głównie produkcję tych części, jednak można tu skorzystać również z innych usług. Istnieje m. in. możliwość dorobienia według określonego wzoru, a także regeneracji różnego typu linek. Można też firmie zlecić naprawę podnośników szyb.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zelnar Sp. z o.o. - azotowanie gazowe NH3+N2 »

  Nasz zakład narzędziowy Zelnar zajmuje się produkcją fachową narzędzi, form do odlewania ciśnieniowego i niemało innych usług. Istniejemy od wielu lat i przez ten czas zebraliśmy olbrzymie wiedzę praktyczną. Nasza narzędziownia zapewnia dostanie najwyższej jakości usług. Posiadamy bardzo zaawansowany park maszynowy, który pozwala nam wykonanie wielu różnych narzędzi nawet bardzo wyrafinowanych technologicznie. Nasze usługi staramy się wykonywać na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą mojej spółki znajdującą się na naszej stronie. Produkowanie form w wykonaniu mojej spółki jest na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że każdy będzie w stu procentach usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sery wędzone »

  Poszukując wypasionych serów dobrze Państwo trafiliście. Gwarantujemy, że wybierając propozycję naszej spółki otrzymacie państwo sery najwyższej klasy a do tego wysokiej jakości obsługę to dobrze trafiliście. Sprzedajemy sery różnych rodzajów co pozwala każdemu wyszukać w naszej ofercie coś co go zainteresuje. Do mojej najlepszej oferty należą oscypki i sery wędzone. Jesteśmy miłośnikami tego typu serów a do tego są one najlepsze spośród mojej oferty. Z pewnością tak jak każdy producent oscypków posiadamy niewątpliwe osobiste tajemnice, które wykorzystujemy w trakcie produkcji naszych serów. Jesteśmy pewni, że decydując się na nasze usługi otrzymacie Państwo sery najwyższej jakości i bardzo chętnie wrócicie do zastosowania naszych usług. Oferujemy wam towary najwyższej klasy co powoduje, że prawie każdy lubi nasze serki.

  Data dodania: 21 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza »

  Poszukujecie Państwo obecnie ekspertów od produkcji filmowej, która jest w stanie spowodować, że zawsze będziecie zadowoleni z końcowego efektu filmu ślubnego, studniówkowego bądź choćby reklamy TV? A może bardziej chodzi o zdjęcia ślubne sosnowiec? Jeśli wchodzi w grę Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk, atrakcyjną ofertę zamieściła na stronie internetowej firma Fotom. Jeśli ktokolwiek rozgląda się za fachowcami działającymi w branży filmowej i fotograficznej, gorąco zapraszamy do kontaktu. Spora pasja sprawia, że zdjęcia ślubne oraz produkcja filmowa we wszystkich przypadkach wychodzą nam w rewelacyjny sposób. I na szczęście ciągle kochamy robić filmy czy fotografie, ciągle poszukujemy nowych wyzwań, a więc to niejako może zagwarantować nasz całkowity profesjonalizm.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Harmonogramowanie produkcji »

  Zapraszamy na szkolenia sprzedaż oraz inne – do naszego profesjonalnego ośrodka. To szkolenia sprzedażowe, szkolenia zarządzanie produkcją oraz wiele innych na najwyższym poziomie. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i szybki kontakt. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ragus Warszawa »

  Ragus. pl specjalizuje się w produkcji najlepszej jakości opakowań, katalogów, teczek firmowych czy segregatorów z logiem firmy. Czy korzystanie z usług drukarni jest potrzebne przy prowadzeniu działalności gospodarczej? Czy każdy przedsiębiorca powinien zdecydować się na stałą współpracę z zakładem poligraficznym? W każdym zakładzie potrzeba wielu materiałów, które można wykonać tylko tam, ż tego powodu współpraca jest potrzebna. Wybierając drukarnię należy zwrócić uwagę na to co oferuje i jakość tworzonych materiałów. Najważniejsza jest jakość usług, rzetelność i terminowość. Trzeba pamiętać, że najlepszy produkt nie oznacza, że najtańszy. Ceny zawsze można negocjować a przy podjęciu stałej współpracy z ragus. pl można liczyć na duży rabat.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »