Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wnętrz':

Sortuj po:

 • Aranżacja wnętrz Poznań »

  Dzięki temu, że gwarantuje usługi Biuro Projektowe Marii Jachalskiej, poznaniacy mogą liczyć na bardzo dobre projektowanie wnętrz Poznań. Posiada ono kilka faz. Zaczyna się od inwentaryzacji stanu zastanego i rozmowy z klientem, a kończy nadzorem prac budowlanych. Architekt wnętrz może mieć różne pomysły, ale zawsze dostosowuje je do życzeń zainteresowanego. Maria Jachalska robiła studia w Poznaniu, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Najpierw obrazuje swoje pomyły w formie rzutów, po akceptacji tworzy szczegółowe projekty i rozpoczynają się prace budowlane. Aranżacja wnętrz musi brać pod uwagę pewne dekoracje. Specjalistyczny projektant wnętrz nie tylko prezentuje fantastyczne pomysły, lecz również umie koordynować prace budowlane, tak jak to robi Pani Jachalska z Poznania.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Poznań »

  Biuro projektowe 3 Wymiary to miejsce, gdzie realizowane są projekty domów oraz wnętrz, które odznaczają się z jednej strony doskonałym efektem estetycznym, ale również praktycznością. W wyobraźni naszych specjalistów tworzone są oryginalne obiekty mieszkalne, a także konstrukcje przemysłowe. Chętnie trudnimy się też drobniejszymi realizacjami, jak przebudowy, zaprojektowanie remontu czy odświeżenia aranżacji wnętrza. Bez względu na to czy są Państwo miłośnikami tradycyjnego stylu czy modernistycznych form, ci architekci z pewnością odpowiedzą na różnorodne Państwa potrzeby.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma oferująca kompleksowe projektowanie wnętrz »

  Wdrożenia biura ARTA Design Projektanci Wnętrz Poznań znamionuje wyjątkowo artystyczne, stuprocentowo spersonalizowane podejście do każdej aranżacji. Nasi mocodawcy to równolegle wszelakiej wielkości przedsiębiorstwa, jak i odbiorcy indywidualni, dla potrzeb których zrealizowaliśmy multum artystycznych rozwiązań w dziedzinie ponadstandardowe aranżacje wnętrz, Poznań to główny teren firmowej operatywności. Pośród wdrożonych programów, którymi mogą się znamionować pracujący w pracowni ARTA Design architekci wnętrz Poznań czy okolica są wizualizacje nowoczesne, konwencjonalne oraz nietypowe. Firmowa witryna sieciowa atelier obejmuje w sobie galerię foto dotychczasowo skończonych realizacji. Jedyność naszej firmowej fachowej gamy wykonawczej bazuje na unikalnym, nieprzeciętnie zaangażowanym podejściu do powierzonego grupie ARTA Design Architekt Wnętrz Poznań planu przestrzeni prywatnej, publicznej oraz biznesowej. ARTA Design –nietuzinkowa Aranżacja Wnętrz Poznań, nakłaniamy do podjęcia kontaktu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Funkcjonalne wnętrza Łódź »

  Projekty kuchni w mieście Łódź to dziedzina wymagająca połączenia wiedzy z wielu branż. W przypadku projektowania kuchni nie wystarczy dobór kolorów, wybór ładnych paneli lub kafli, czy też samo pomalowanie ścian. To precyzyjnie zaprojektowane wnętrze, optymalnie wyznaczone punkty elektryczne, prawidłowo wykonane punkty wodne i funkcjonalnie rozmieszczone sprzęty, które będą służyły do przygotowywania posiłków, zmywania, a czasami także do innych czynności. Projekty kuchni to zadanie przy którym trzeba być odrobinę elektrykiem, hydraulikiem, budowlańcem i architektem. Jak już mamy pięknie zaprojektowaną kuchnię to warto przejść do dalszego projektowania wnętrz. Łódź daje dużo możliwości na polu projektowania wnętrz, zarówno w sytuacji, gdy są to zabytkowe przestronne loftyt, jak i nowoczesne podmiejskie budownictwo. Ciekawe wyzwania w Łodzi to kamienice miejskie, które nawiązują do lat secesyjnej świetności i stawiają przed projektantem wnętrz prawdziwe pole do popisu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowania o na polu projektowania wnętrz w Łodzi dokonali projektanci studia M&N, to wystarczy odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z bogatym i ciekawym portfolio projektantów wnętrz. Na stronie znajdują się również dane kontaktowe oraz informacje w jaki sposób projektanci wykonują swoją pracę i czym jest dla nich projektowanie kuchni i projektowanie wnętrz w nietuzinkowym mieście jakim jest Łódź.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Łódź »

  Łódź to miejsce, gdzie projektowanie i aranżacja wnętrz mają swoją długą tradycję. Różnorodność konstrukcyjno-architektoniczna Łodzi, a co za tym idzie mieszkań i domów w granicach miasta niejednokrotnie zmuszały jego obywateli do stosowania nietuzinkowych rozwiązań mających na celu podniesienie funkcjonalności i komfortu mieszkaniowego. Jednak nie każdy ma talent, wiedzę i odpowiednie doświadczenie aby zająć się w prawidłowy sposób projektowaniem wnętrz w Łodzi. By nie stracić czasu, pieniędzy i dachu nad głową, warto zatem zaangażować w aranżację i projektowanie wnętrz doświadczonych profesjonalistów, którzy w prawidłowy sposób zajmą się Państwa wnętrzami, by były one piękne i funkcjonalne, a prace remontowe przeprowadzano zgodnie z Prawem Budowlanym i wszelkimi zasadami i regułami obowiązującymi w budownictwie i architekturze. Consell Łódź to doświadczone biuro projektowe, które ma na swoim koncie wiele sukcesów z zakresu projektowania wnętrz (Łódź) i aranżacji wnętrz (Łódź). Firma od lat kompleksowo przebudowuje i przeistacza mieszkania, domy i obiekty użyteczności publicznej w dzieła sztuki użytkowej, które mają służyć swoim właścicielom, a jednocześnie cieszyć oko i wprowadzać odpowiednią atmosferę dzięki przyjaznemu otoczeniu. Wystarczy wejść na stronę internetową Consell Łódź, by zobaczyć galerię zrealizowanych projektów oraz niezwykłe wizualizacje różnorodnych projektów i aranżacji wnętrz. By móc możliwość współpracy z Consell Łódź wystarczy skontaktować się z biurem projektowania wnętrz w Łodzi, które w sposób kompleksowy pomoże w aranżacji i projektowaniu każdego mieszkania, budynku i wnętrza.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »