Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zabaw':

Sortuj po:

 • Place zabaw »

  BUGLO, potentat na krajowym czy zagranicznym rynku artykułów zabudowy placów zabaw, proponuje projekty na rzecz osiedli mieszkaniowych, przedszkoli i szkół podstawowych. Tworzymy bezpieczne place zabaw dla dzieci, zgodne z zasadami programu „Radosna szkoła”. Proponowana zabudowa na plac zabaw oparta jest na własnych, kreatywnych pomysłach, dzięki czemu huśtawka i karuzela odwzorowują bajkową scenerię. BUGLO buduje metalowe place zabaw, które charakteryzują się dużą trwałością czy odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub na przypadki wandalizmu. Realizując zabudowę placów oraz parków rozrywki pamiętamy o bezpiecznej nawierzchni, tak aby upadek malucha nie miał poważniejszych konsekwencji. Ceny proponowanych realizacji odzwierciedlają korzystny stosunek ceny do jakości i wytrzymałości. Potencjalnych klientów gorąco zachęcamy do bardziej dokładnego obeznania się z działem „place zabaw – cennik” czy do kontaktu z firmą BUGLO za pomocą zamieszczonego na stronie internetowej modułu kontaktowego.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zamki, zjeżdżalnie, dmuchańce, place zabaw, dmuchane zabawki. »

  VIV Poland to producent zjeżdżalni dmuchanych oraz innych atrakcji takich jak zamki dla dzieci, aktywne place zabaw czy mechaniczne urządzenia rozrywkowe. Dmuchane zjeżdżalnie to bardzo lubiane przez dzieci i młodzież dmuchańce. Połączono tu wspinaczkę po specjalnie przygotowanych pochylniach na szczyt urządzenia z przyjemnym i szybkim ślizgiem w dół. Zabawa na nich dostarcza użytkownikom mnóstwo dobrej rozrywki, a także jest to bardzo przyjemna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzieciaki mają świetną zabawę, a ich rodzice poczucie że jest ona bezpieczna. Każdy zainteresowany znajdzie coś u siebie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno »

  Nie masz z kim zostawić swojego dzieciaczka? Zastanawiałeś się nad usługami opieki? A może interesują Ciebie zajęcia dodatkowe (m. in muzyczne) dla najmłodszych? Chcesz rozwijać umiejętności Twojej pociechy? Jeśli odpowiedziałeś minimum na jedno z pytań tak, powinnaś zapoznać się z propozycją jaką ma Tobie do zaoferowania klub malucha z Piaseczna. Firma nasza opiekuje się dziećmi w wieku od jednego roku do 4 lat. W czasie zajęć organizuje imprezy tematyczne, które ze znakomitym skutkiem zajmują czas Twoim pociechom i w których pragną one aktywnie uczestniczyć. Na pewno nie tylko Twój maluch, niemniej jednak także i Ty będziesz zadowolony z mojej specjalistycznie świadczonej opieki. Gwarantujemy atrakcyjne i korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »